Kleio (dreaming_garden) wrote,
Kleio
dreaming_garden

 • Mood:

Je to otázka logiky, drahá kapitáne

Milý Johnaku,
jak jsem slíbila, tak činím. Eskadra je celá venku a rozjíždím tu přívalovou vlnu fanfikcí. Nemá to betu a asi tam bude dost nelogičností, ale odpusťte matce, že tvoří mezi dvěma přebalováními.

Kapitán T'Plur zahájila tradiční večerní rutinu. Pročíst hlášení, odeslat svodky vlajkové lodi, tři kopie založit a poté se mohla chvilku věnovat umění. Nebylo to sice úplně logické, ale klasická literatura předkosmického věku jí v mnohém přišla velmi inspirativní. A v mnohém úsměvná.
Zrovna nadšeně listovala ralgarskou bojovou taktikou, když tu náhle...
"Neklaďte odpor, kapitáne, vaši lidé vás neuslyší." Inrinin medový úsměv se prořezával stěnami. "Nikdo vás neuslyší." Ještě širší úsměv přinesl kapitánovi bodání kdesi hluboko v mozku.
"Jak jste se," nebylo jí umožněno položit otázku. Ostatně, bylo to zcela zbytečné. Vorta se i nadále usmívala, kajuta se naplňovala mrazivou atmosférou. Agentka Dominionu mávla rukou na své dva poskoky, kteří okamžitě obsadili můstek.
"Jsme samy," prohlásila T'Plur, jako by to byla jediná logická věc, která ještě mohla být vyřčena.
"Znamenitě, a protože víte, jaká je situace, nebude nutné vyslovovat jakékoliv požadavky. Ostatně, i vy jste, drahá kapitáne, jenom číslo v záznamech."
T'Plur kývla a dál sledovala Vortu, která najednou stála o poznání blíž než před chvílí.
"Předpokládám, že se s našimi protokoly vydáte napadnout zbytek federační eskadry," pokračovala kapitán a snažila se ignorovat horko, které jí stoupalo páteří.
"Výborně, co ještě předpokládáte?" Inrina ji uchopila za bradu a propíjela se do ní očima.
"Máme dvacet minut, než se vašim lidem podaří přeprogramovat naše kódy a dostat se na místo určení," polkla T'Plur. "A do té doby se šílenec jako vy pokusí vytáhnout ze mě další informace. Ale měla bych vás upozornit, že my Vulkánci jsme odolní vůči jakémukoliv mučení."
"Existují účinnější metody," Inrininy bílé zuby se zablýskaly v nenadálém šeru kajuty. A pak se divoce přisála na kapitánčiny rty.
Tags: f/f, fanfiction-různé
Subscribe

 • Zkrocení zlé dopravy

  Se Solastovým ctěným dovolením zveřejňuji vánoční dárek, který jsem mu z přebytku nápadu a hlášek, které toužily býti uvedeny do kontextu, napsala.…

 • Lehce magorácké meta pro Dangerouss i ostatní odvážné šílence

  To jsme takhle jednou potřebovaly veselou představu. A protože jsme lehce šílené, vzniklo z toho metašílenství. Bylo tak divné, že jsem své milované…

 • 52

  Báseň na téma: Ledová voda. Dalo mi to docela práci, ono se totiž nedá jenom tak něco vkládat k…

 • Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments